enarfrdehiitjaptestr

Kuala Lumpur - Centrul de Comerț Internațional și Expoziție din Malaezia, Malaezia

Adresa locației: MITEC, 8, Jalan Dutamas 2, Kompleks Kerajaan, 50480 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaezia (Hartă)
Site oficial: https://mitec.com.my/
Kuala Lumpur - Centrul de Comerț Internațional și Expoziție din Malaezia, Malaezia
Kuala Lumpur - Centrul de Comerț Internațional și Expoziție din Malaezia, Malaezia

pagina | MITEC

Pictograma evenimentelor de afaceri din Malaezia. Participați și vizitați. Experimentați Kuala Lumpur. 11 Mega Săli de Expoziție. Vip Suites & Lounges. EXHIBIȚIA METALTECH HYBRID 2020. Târgul internațional de mobilă din Malaezia 2022. Expoziția internațională de mașini de imprimare, hârtie și ambalare IPMEX Malaysia. A 18-a prezentare internațională halal din Malaezia

Comerțul internațional malaezian și.

Doriți să aflați despre evenimentele viitoare și cum să ajungeți la MITEC.

Centrul de Comerț Internațional și Expoziții din Malaezia (MITEC) dorește să-și mulțumească sinceră recunoştinţă comunităţii noastre de evenimente de afaceri le mulţumesc pentru răbdarea şi sprijinul continuu. Comunitatea noastră este puternică. Ne adresăm provocărilor actuale de afaceri și credem că aceste evenimente vor continua să aibă succes...

Complexul MITEC Nr.